Запрошуємо до Школи літургійного співу!

Свята Літургія – це найважливіший момент в житі людини, коли кожен може почути голос Господа та прийняти Його до серця. Але це також момент, коли людина виходить Йому назустріч, не просто пасивно спостерігає, але бере активну участь у цій події.

Одним із важливих способів участі в Літургії є спів. Спів – це завжди мова душі людини. Коли йдеться про літургійний спів, то тут взагалі можна сказати, що це піднесення людського духа до Бога.

Відомий вислів святого Августина: “Хто співає, той двічі молиться”. Дехто додає: “Хто гарно співає”. Звичайно, як говорить Святе Письмо, Бог дивиться на серце людини, але що нам перешкоджає поєднати ці речі – гарно співати з усього серця!

Ми, брати-домініканці при Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві, розпочинаємо Школу літургійного співу. Її мета – творити середовище, де люди, які прагнуть дбати про красу Літургії, зможуть навчитися нових творів, посмакувати якісним хоровим співом і, насамперед, здобути досвід зустрічі з Господом під час Літургії.

Тому якщо тобі Бог дарував голос і трохи слуху, і ти маєш бажання розвинути цей свій талант, щоб краще славити Творця своїм співом, запрошуємо до нашої Школи літургійного співу!

Щоб узяти участь у першій сесії школи потрібно заповнити гугл-форму та надіслати передоплату до 20 листопада 2021 року: https://forms.gle/xRFkDQLwgULhTLYN9 Через обмеження кількості місць та часу до проведення першої сесії, заохочуємо не зволікати з реєстрацією. За подробицями звертайтесь сюди: skolaspiv@gmail.com, Яна Трубійчук: +380980712628, о. Томаш Самульнік ОР: +380932791401

Більше інформації тут. Чекаємо на тебе!