Навчально-катехитичний центр

Навчально-катехитичний центр «Дерево життя» – це простір очно-заочного навчання для мирян і богопосвячених осіб при Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві.

Центр пропонує три навчально-формаційні програми:

  • Катехитично-євангелізаційна«Для всіх стати всім»: для діючих і майбутніх катехитів, членів та лідерів парафіяльних груп, спільнот і рухів; активних мирян і всіх, хто відчуває покликання до катехитичного служіння і євангелізації та практикує католицьку віру і прагне євангелізувати своє середовище – на роботі й удома.
  • Передшлюбна підготовка і сімейне консультування«Співробітники Божої Любові»: для осіб, залучених до сімейного душпастирства та підготовки наречених до шлюбу, католицьких педагогів, вихователів, економістів, лікарів, юристів, психологів, соціальних працівників, осіб, які працюють із сім’ями чи прагнуть створити при парафії сімейні порадні й консультаційні центри, а також для всіх, хто має намір провадити християнське сімейне життя, творячи домашню Церкву.
  • Музично-літургійна: окремі вікенди для тих, хто бере участь у парафіяльному музичному служінні (органістів, хористів, регентів), цікавиться сакральною музикою і теологією Святої Літургії.

Формат і терміни навчання

Навчання відбувається у форматі щомісячних сесій тривалістю два дні (п’ятниця й субота). Про додаткові навчальні дні повідомляється окремо, як і про організацію музичних вікендів.

Навчання триває три роки (видається диплом). Можлива також участь в окремих сесіях у статусі вільного слухача (видається сертифікат). Дипломи і сертифікати Центру не мають державної акредитації.

Реєстрація на навчання (про дату співбесіди та вступного іспиту повідомляється окремо) відбувається через інтернет або за телефоном.

Навчальний процес відбувається завдяки пожертвам студентів Центру, допомозі Домініканського Ордену і благодійним внескам приватних жертводавців.

Вимоги до абітурієнтів:

  • Католицьке віровизнання (обряд не має значення) та рекомендація–направлення настоятеля (пароха).
  • Для духовних осіб, семінаристів, монашества – рекомендація–направлення від представника церковної влади (відповідно до статусу абітурієнта – єпископа, ректора, настоятелів).
  • Мотиваційний лист з біографією та поясненням, чому абітурієнт хоче навчатися в Центрі та як планує використовувати отримані знання.
  • Лікарський висновок про придатність до навчання (довідка 086/о).
  • Вік абітурієнтів – від 18 до 50 років. Старші особи приймаються, але за індивідуальним погодженням та особистою рекомендацією настоятеля.

Навчання відбувається за адресою: м. Київ, вул. Деревлянська, 13, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського (їхати від ст. м. «Лук’янівська» або «Дорогожичі» до зуп. «Вул. Деревлянська»).

Дізнатись більше: http://derevozhyttia.blogspot.com/