Інтернет-журнал «Verbum»

Verbum – це один із проектів Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві. Його працівники й вихованці вирішили запропонувати нову платформу в інтернет-просторі, щоб говорити про довколишню реальність із перспективи віри.

Утім, ми прагнемо не тільки описувати, а й формувати релігійність ХХІ століття – свідому, зрілу, духовно поглиблену, відкриту до зустрічі з довколишнім світом і соціально заангажовану. Таку релігійність, яка ґрунтована на тисячолітній традиції Церкви й готова до зустрічі з сучасністю.

Сьогодні в українському суспільстві гостро постає потреба віднайдення справжніх людських вартостей і правдивих основ життя. Пам’ятаючи про свою місію та завдання проголошувати Слово Боже, сприяти інтелектуальній формації у світлі віри й долучатись до екуменічного діалогу, брати-домініканці намагаються якомога відповідніше реагувати на актуальні виклики часу і шукають нових шляхів та способів служіння, зокрема надаючи духовну й інтелектуальну підтримку задля переосмислення християнських цінностей, плекання міжлюдського взаєморозуміння та примирення в Україні.

У контексті «віри, що шукає розуміння» Verbum є своєрідною школою критичного мислення, що допомагає розуміти світ крізь призму віри, міждисциплінарною лабораторією генерування та передання християнських сенсів, розширення інтелектуальних і духовних горизонтів усіх тих, які прагнуть істини. Часопис об’єднує теологів, філософів, науковців, журналістів, митців, експертів та лідерів думок, які ініціюють публічні дискусії щодо найважливіших питань у таких царинах, як релігія, церква, культура, історія, мистецтво, політичний та економічний розвиток, суспільство, духовне життя та багато інших.

https://www.verbum.com.ua/

info@verbum.com.ua