Відео

 • Домініканці в Україні

  Вікаріат святого Михаїла Архангела в Україні – спільнота братів-домініканців, котрі живуть та служать під гаслом «Прославляти, благословляти, проповідувати!» в дусі вірності істині та проповіді Слова Божого, продовжуючи місію св. Домініка в Києві, Львові, Фастові, Чорткові, Хмельницькому та Харкові.

 • Запрошення від Бога: блаженний П’єр Джорджо Фрассаті

  Чи можливо молодій людині жити Євангелієм і будувати близькі стосунки з Богом в реаліях сучасного світу? «Так» – засвідчує своїм життям блаженний домініканець-мирянин П’єр Джорджо Фрассаті. З цим фільмом українська молодь перемогла в конкурсі з нагоди 800-літнього ювілею Ордену.

 • Святий Яцек – апостол слов’ян

  Яким чином домініканець Яцек Одровонж – невтомний мандрівник та відважний проповідник Слова Божого – пов’язаний з Києвом? До того ж, це єдиний слов’янський святий, який потрапив на колонаду базиліки святого Петра в Римі.

 • Свята Катерина Сієнська – та, яка несла мир

  Свята Катерина – домініканка, яка ще в юному віці присвятила своє життя Богові, відрізнялася наполегливістю та мудрістю, мала дар містичних станів, прагнула змін у Церкві та в суспільстві, і мала величезний вплив на політиків, духовенство й навіть Папу Римського.

 • Святий Домінік – проповідник Істини

  Ким був засновник Ордену Проповідників та якими є його сьогоднішні послідовники? Українські домініканці розповідають про святого Домініка Гузмана, а також про життя сучасних домініканців з нагоди 800-річчя Ордену, який започаткував невтомний проповідник Істини.