Домініканці запрошують на ІІІ сесію Школи літургійного співу

Літургійне служіння під час війни не зупиняється, а навпаки – триває зі ще більшою ревністю, глибшою усвідомленістю вірних та посиленою молитвою Церкви за перемогу і справедливий мир в Україні. Тож брати-домініканці, окрім численних справ милосердя, волонтерських рухів, інтелектуальної та духовної опіки й підтримки українців, продовжують розвивати ініціативу, започатковану в грудні 2021 року – Школу літургійного співу.

Школа забезпечує духовно-практичну формацію тих, які прагнуть дбати про красу Літургії, навчатися нових літургійних творів, смакувати якісним хоровим співом і, насамперед, здобувати живий та глибокий досвід зустрічі з Господом під час богослужінь. Дві попередні сесії Школи літургійного співу зібрали учасників різних обрядів з різних куточків і парафій України, які разом навчалися служити Богові співом, єдналися у молитві та прославі.

З радістю запрошуємо всіх охочих на ІІІ сесію Школи літургійного співу, що відбудеться з 12 по 14 травня 2023 року в монастирі братів-домініканців за адресою: м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (станція метро Лук’янівська).

Якщо ситуація дозволить провести цю сесію Школи, ми б хотіли, щоб вона передусім сприймалась як спільна молитва, можливість зустрітися з Богом і людьми, жертва Господу в намірах за мир в Україні, а також за тих, хто її захищає та віддає своє життя за нашу незалежність і свободу.

Як і раніше, до участі в Школі літургійного співу запрошуються усі, хто або вже задіяний у літургійний спів, або ж має бажання розвинути свої музичні здібності, щоби приєднатися до тих, які співають під час Літургії. Особливо корисною Школа стане для відповідальних за літургійний спів на парафіях та у спільнотах – керівників та учасників церковних хорів, органістів, канторів тощо.

Під час цієї сесії учасники будуть вивчати й виконувати переважно літургійні твори Павла Бембенека, а також Палестрини та Арво Пярта. Менторами ІІІ сесії Школи літургійного співу будуть викладачі літургійно-музичних курсів, що функціонують при Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві – Олександр Лось та Антон Шпак, а також ініціатор і засновник Школи о. Томаш Самульнік ОР.

Повна вартість участі в сесії складає 1100 грн., що включає навчання та харчування. За потреби також є можливість проживання (250 грн. за добу). Оплата відбуватиметься на місці після прибуття учасників. Щоб узяти участь, необхідно зареєструватися, заповнивши гугл-форму до 5 травня 2023 року! Підтвердження реєстрації учасники отримають електронною поштою.

Організатори будуть інформувати учасників про будь-які зміни, які можуть трапитися в організації Школи. Усі ми зараз відчуваємо непевність, пов’язану з війною, і швидкість, з якою змінюються обставини, а тому маємо ще більше довіритися Богу, в покорі розуміючи, що далеко не все можемо контролювати.

Через обмеження кількості місць заохочуємо не зволікати з реєстрацією. За подробицями звертайтесь до Надії Сарабайskolaspiv@gmail.com, +38 093 407 72 45.

До зустрічі на Школі літургійного співу – чекаємо на вас!