Благодійний концерт на підтримку захисників України

Отці-домініканці та Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського у співпраці з Національною музичною академією України (НМАУ) щиро запрошують на концерт під назвою «До тебе, Україно!», під час якого заплановано благодійний збір коштів на допомогу Збройним Силам України. Концерт відбудеться у п’ятницю, 20 січня 2023 року, о 19 год. в залі Інституту.

У виконанні студентів диригентсько-хорового факультету НМАУ слухачі почують хорові твори сучасних українських композиторів на патріотичну тематику, більшість з яких звучатимуть у Києві вперше. Програма концерту побудована таким чином, щоб представити музичний доробок митців з різних куточків України.

Всі твори, включені у програму заходу, різні, але їх об’єднує спільна ідея любові до Батьківщини, захоплення її красою, а також – боротьба за єдність і незалежність, актуальність якої сьогодні постає особливо гостро. Зокрема, будуть виконані твори В. Скуратовського (Дніпро), Г. Хазової (Запоріжжя), М. Гутак (Івано-Франківськ), О. Галас (Київ), Т. Кравцова (Харків), Ю. Іщенко (Київ). Особливістю концерту стане прем’єра твору київської композиторки О. Галас «Усе моє, все зветься Україна» на слова геніальної Ліни Костенко. У програмі концерту також прозвучить поезія І. Франка, Т. Шевченка, В. Стуса.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до «мистецького фронту» та підтримати наших захисників! Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (станція метро «Лук’янівська»).

До тебе, Україно!