Школа співу знову чекає

Конституції Ордену Проповідників показують нам образ св. Домініка, «який вдома і в дорозі, вдень і вночі невтомно звершував літургію годин і молитви, а також з великою побожністю звершував Божі тайни» (Книга Конституцій і Положень Братів Ордену Проповідників, 56).

Тож брати-домініканці з радістю запрошують усіх охочих на другу сесію Школи літургійного співу, що відбудеться з 30 вересня по 2 жовтня 2022 року в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії за адресою: Хмельницька область, м. Городок, вул. М. Грушевського, 57.

Для кого вона? Домініканська школа літургійного співу, що виникла за ініціативи о. Томаша Самульніка ОР, вже вдруге (і вперше від початку повномасштабної війни в Україні) відкриває двері для всіх, хто прагне пізнавати і дбати про красу Літургії, навчатися нових творів та разом їх виконувати, смакувати якісним хоровим співом і, насамперед, здобути досвід зустрічі з Господом під час Літургії.

Другу сесію, яка була запланована ще наприкінці лютого та саме співпала в часі з початком російського вторгнення і через це не відбулася, проводитиме Павел Бембенек. Він прибув до Києва саме напередодні війни і змушений був відразу виїжджати, але виявив велике бажання повернутися, щоб усе ж таки провести сесію. На ній ми будемо вивчати й виконувати переважно його літургійні твори.

Якщо ситуація дозволить провести цю Школу, ми б хотіли, щоб вона передусім сприймалось нами як молитва, можливість зустрітися з Богом і людьми, жертва Доброму Богу в намірах за мир в Україні, а також за тих, хто її захищає та віддає своє життя за нашу незалежність і свободу.

Повна вартість участі в сесії складає 1100 грн. Щоб узяти участь, потрібно заповнити цю гугл-форму та надіслати передоплату розміром 300,00 грн (картка Монобанку 4441114441201454, Яна Трубійчук), обов’язково вказавши своє ім’я та прізвище у призначенні платежу, до 20 вересня 2022 року! Частина потенційних учасників внесла передоплату на попередній заїзд, відмовившись від її повернення, тому якщо хтось із таких осіб планує також взяти участь у цій сесії, йому чи їй не потрібно буде вносити передоплату ще раз. 
Підтвердження внесення передоплати необхідно надіслати за адресою skolaspiv@gmail.com, після чого Ви отримаєте підтвердження реєстрації.

Як і раніше, ми будемо Вас інформувати про будь-які зміни, які можуть трапитися в організації школи. Всі ми зараз відчуваємо непевність пов’язану з війною, і швидкість, з якою змінюються обставини, а тому маємо ще більше довіритися Богу, в покорі розуміючи, що далеко не все можемо контролювати.

Через обмеження кількості місць заохочуємо не зволікати з реєстрацією! За подробицями звертайтесь до Яни Трубійчук: skolaspiv@gmail.com, +380980712628.

*******
Дорогі друзі,

Ми наближаємось до 30 вересня, тобто до початку наших майстер-класів у Городку. На жаль, головний ментор Павел Бембенек цього разу не зможе приїхати через деякі інші обов’язки, які співпали в часі. Тому майстер-класи в Городку проведуть Катерина Перекліта та о. Томаш Самульнік ОР.

У зв’язку з цим, якщо хтось із уже зареєстрованих учасників бажає відмовитись від участі, напишіть, будь ласка, до Яни Трубійчук на skolaspiv@gmail.com.

Також повідомляємо, що з 2 по 4 грудня 2022 року в Києві відбудеться адвентова сесія майстер-класів. Відповідна інформація невдовзі з’явиться на нашому сайті dominic.ua та в соцмережах – слідкуйте за оновленнями.

Нижче наводимо слова, з якими до нас звернувся Павел Бембенек:

Любі!
Тішуся планами на наступну зустріч з вами у вільній Україні наприкінці жовтня і прошу вас про терпеливість!

Трапляються ситуації, на які ми не маємо впливу, і так сталося, що я змушений залишитися в Польщі. Однак зміниться лише дата нашої зустрічі, тому що я не можу дочекатися, щоб знову зустрітися з вами і насолодитися красою ваших голосів. Сподіваюся побачити вас в Україні ще цього року!

З молитвою за Вас і Ваших близьких,
Павел

*******