Щорічна зустріч братів Вікаріату України

З 7 по 9 вересня 2021 року Київський конвент Пресвятої Діви Марії гостинно приймав домініканців, які служать у різних куточках України, в рамках традиційної щорічної зустрічі. У зібранні взяли участь близько 20 братів зі Львова, Фастова, Чорткова, Харкова, Хмельницького та Києва, а також о. Павел Козацкі ОР – Провінційний настоятель Польської провінції, до якої юридично належить Вікаріат України святого Михаїла Архангела. Він саме перебуває в Україні з канонічним візитом і до цього вже відвідав усі доми та спільноти домініканців, що на сьогодні функціонують на українських теренах.

Зустрічі передувала особливо радісна, урочиста й довгоочікувана подія – о. Олександр Оріховський ОР, який кілька років перебував на навчанні та формації в Польщі, повернувся до України і склав свої вічні обіти в Ордені Проповідників.  

Під час зібрання, на якому головував Провінційний вікарій о. Ярослав Кравєц ОР, брати розглянули різноманітні питання і справи, що стосуються спільнотного й апостольського життя і служіння, духовного та інтелектуального розвитку, адміністративного й економічного управління. Також вони спільно визначили пріоритети розвитку, діяльності та праці братів на наступний рік, щоб якомога ефективніше виконувати місію, доручену святим Домініком.

Окрім обговорення актуальних питань і прийняття важливих рішень братерська зустріч також включала невід’ємну духовно-формаційну складову – спільні молитви, відпочинок і дружнє спілкування, що є запорукою побудови та зміцнення єдності й довіри в спільноті.

Просимо про молитву, щоби всі прийняті рішення під натхненням та проводом Духа Святого були реалізовані задля плідного розвитку Вікаріату і добра Церкви в Україні.